» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Chłopak po studiach szuka pracy

Rzeszów Szukam pracy > Stałej wczoraj 19:28

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentem studiów technicznych z kierunku elektronika. Mam uprawnienia na wózek widłowy oraz podnośnik koszowy (zwyżka). Odbyłem praktykę podczas studiów w serwisie komputerowym, posiadam prawo jazdy na kategorię B. Interesuje mnie ogólna elektronika i wszystko co jest z nią związane. Pracowałem jako telemonter przy światłowodach i sieciach LAN oraz jako elektryk/elektronik na utrzymaniu ruchu

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 19:28
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Źródło: Lento.pl