Chłopak po studiach szuka pracy
Opis ogłoszenia
Witam, jestem absolwentem studiów technicznych z kierunku elektronika. Mam uprawnienia na wózek widłowy oraz podnośnik koszowy (zwyżka). Odbyłem praktykę podczas studiów w serwisie komputerowym, posiadam prawo jazdy na kategorię B. Interesuje mnie ogólna elektronika i wszystko co jest z nią związane. Pracowałem jako telemonter przy światłowodach i sieciach LAN oraz jako elektryk/elektronik na utrzymaniu ruchu