Kurs pływania dla poczatkujących: żabka i kraul na grzbiecie
Opis ogłoszenia
Zapraszam na weekendowy kurs pływania na basenie Karpik przy ulicy ul. ks. Andrzeja Rabija 4 w Rzeszowie. Basen ROSiR przy ulicy Jałowego w Rzeszowie jest aktualnie zamknięty, ale po jego otwarciu będziemy tam kontynuować zajęcia. Część grup będzie mogła ćwiczyć na jednym a część na drugim basenie. (Podpisałem umowy z basenem Karpik oraz ROSiR).
Pływanie jest dla mnie drugą aktywnością, którą trenuję na zmianę z bieganiem. Mam na koncie m.in. 10 maratonów (7 półmaratonów) i w planie start w triathlonie. Sam nauczyłem się bardzo późno pływać bo na studiach i do tego nauczyłem się pływać nieprawidłowo bo tzw. "żabką krajoznawczą" czyli bez zanurzania głowy.
Potem to skorygowałem i włączyłem pływanie do moich regularnych treningów. Uzyskałem też stopień Instruktora Sportu w specjalności: pływanie.
Chcę się podzielić moją umiejętnością z Państwem. Niezależnie w jakim wieku jesteście i jaką pracę wykonujecie chcę Was nauczyć pływać. (Rozważam też naukę pływania dla dzieci, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji).
Podczas zajęć chcę, abyście Państwo opanowali dwa style: styl klasyczny zwany popularnie żabką i styl grzbietowy zwany kraulem na plecach. Chcę również Was wprowadzić do najszybszego stylu czyli kraula na piersiach, który jest zarazem najtrudniejszym do opanowania.
Podczas zajęć, wszystkie elementy ćwiczeń: od najprostszych po te złożone. pokazuję w wodzie. Innymi słowy ćwiczę cały czas z osobami, które uczę pływać, a nie tak jak niektórzy instruktorzy "na sucho" poza basenem.
Planowany termin kolejnych zajęć to 13 czerwiec (sobota) I - grupa poranna o 7.30 i II- grupa popołudniowa (wieczorna - o 19.00 ). Na razie mamy komplet, ale w planie jest utworzenie kolejnej grupy.
Kurs kosztuje 500 zł + opłata każdego wejścia indywidualnie. Jest przewidzianych 10 zajęć (po zajęciach osoby uczestniczące podpisują listę) w czasie których chcemy opanować wspomniane powyżej dwa style: żabkę i styl grzbietowy na takim poziomie, aby można już było ćwiczyć samodzielnie.
Do tej pory było tak, że gwarantowałem nauczenie pływania wymienionymi stylami w ciągu 10 spotkań. I płatność była przewidziana po zakończeniu kursu.
Na skutek zaistniałych okoliczności, kiedy niektóre osoby zapowiedziały uczestnictwo i potwierdziły przyjazd, ale nie pojawiły się na zajęciach (niestety część osób nie skontaktowała się przed zajęciami, nie informując mnie wcześniej w ogóle, zmieniłem zasady i po pierwszych zajęciach jest wymagana płatność zaliczki w wysokości 200 zł co gwarantuje kontynuację a po czterech zajęciach płatność pozostałej kwoty tj. 300 zł).
Płatności można dokonywać gotówką bądź przelewem na konto.
Nr konta: 88 1240 4764 1111 0000 4862 6828
Wojciech Biedroń
(w tytule przelewu proszę napisać: nauka pływania Imię i nazwisko)
Niezależnie od formy płatności będę wystawiał teraz potwierdzenie płatności.
Proszę o kontakt tych z Państwa, którzy zakończyli już udział w zajęciach a nie dostali potwierdzenia.
WAŻNE: We własnym zakresie proszę się zaopatrzyć w strój kąpielowy (Panie), spodenki do pływania (Panowie), okulary do pływania (uwaga to ważne, bo będą potrzebne już na pierwszych zajęciach) i czepek oraz klapki (ze względu na higienę). O ewentualnym dodatkowym wyposażeniu typu deska, płetwy będę informował na bieżąco.
Wojciech Biedroń
P.S. Dla zachęty dodaję kilka ujęć z Parku Wodnego oraz basenu olimpijskiego Warszawianka gdzie kilka razy w tygodniu (co najmniej dwa) trenuję. Dodatkowo chcę zaznaczyć, że osoby, które ukończyły kurs złożony z 10 zajęć mają prawo do darmowych konsultacji i doskonalenia pływania również w wodzie. Najlepiej skontaktować się przed zajęciami telefonicznie. Osoby będą musiały tylko wykupić bilet w kasie dla siebie i pojawić się w dniu, w którym prowadzimy zajęcia. Mamy grupę na what's up-ie i osoby które uczestniczą w zajęciach są tam automatycznie dodawane, także będziecie Państwo wiedzieli na bieżąco, kiedy są następne zajęcia. Przewiduję też bezpłatne zajęcia z biegania, które będą też przygotowywać m.in. do zawodów typu: bieg na piątkę, "dychę", półmaraton, a może również maraton. Albo będą zachętą, aby trenować jogging, lub biegi długodystansowe. Realizuję też projekt turystyczny (spacery, trekkingi górskie, wycieczki rowerowe i inne). Proszę o kontakt to podam adres strony gdzie podaję informacje o terminach kolejnych wycieczek.
Pływanie jest dla mnie drugą aktywnością, którą trenuję na zmianę z bieganiem. Mam na koncie m.in. 10 maratonów (7 półmaratonów) i w planie start w triathlonie. Sam nauczyłem się bardzo późno pływać bo na studiach i do tego nauczyłem się pływać nieprawidłowo bo tzw. "żabką krajoznawczą" czyli bez zanurzania głowy.
Potem to skorygowałem i włączyłem pływanie do moich regularnych treningów. Uzyskałem też stopień Instruktora Sportu w specjalności: pływanie.
Chcę się podzielić moją umiejętnością z Państwem. Niezależnie w jakim wieku jesteście i jaką pracę wykonujecie chcę Was nauczyć pływać. (Rozważam też naukę pływania dla dzieci, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji).
Podczas zajęć chcę, abyście Państwo opanowali dwa style: styl klasyczny zwany popularnie żabką i styl grzbietowy zwany kraulem na plecach. Chcę również Was wprowadzić do najszybszego stylu czyli kraula na piersiach, który jest zarazem najtrudniejszym do opanowania.
Podczas zajęć, wszystkie elementy ćwiczeń: od najprostszych po te złożone. pokazuję w wodzie. Innymi słowy ćwiczę cały czas z osobami, które uczę pływać, a nie tak jak niektórzy instruktorzy "na sucho" poza basenem.
Planowany termin kolejnych zajęć to 13 czerwiec (sobota) I - grupa poranna o 7.30 i II- grupa popołudniowa (wieczorna - o 19.00 ). Na razie mamy komplet, ale w planie jest utworzenie kolejnej grupy.
Kurs kosztuje 500 zł + opłata każdego wejścia indywidualnie. Jest przewidzianych 10 zajęć (po zajęciach osoby uczestniczące podpisują listę) w czasie których chcemy opanować wspomniane powyżej dwa style: żabkę i styl grzbietowy na takim poziomie, aby można już było ćwiczyć samodzielnie.
Do tej pory było tak, że gwarantowałem nauczenie pływania wymienionymi stylami w ciągu 10 spotkań. I płatność była przewidziana po zakończeniu kursu.
Na skutek zaistniałych okoliczności, kiedy niektóre osoby zapowiedziały uczestnictwo i potwierdziły przyjazd, ale nie pojawiły się na zajęciach (niestety część osób nie skontaktowała się przed zajęciami, nie informując mnie wcześniej w ogóle, zmieniłem zasady i po pierwszych zajęciach jest wymagana płatność zaliczki w wysokości 200 zł co gwarantuje kontynuację a po czterech zajęciach płatność pozostałej kwoty tj. 300 zł).
Płatności można dokonywać gotówką bądź przelewem na konto.
Nr konta: 88 1240 4764 1111 0000 4862 6828
Wojciech Biedroń
(w tytule przelewu proszę napisać: nauka pływania Imię i nazwisko)
Niezależnie od formy płatności będę wystawiał teraz potwierdzenie płatności.
Proszę o kontakt tych z Państwa, którzy zakończyli już udział w zajęciach a nie dostali potwierdzenia.
WAŻNE: We własnym zakresie proszę się zaopatrzyć w strój kąpielowy (Panie), spodenki do pływania (Panowie), okulary do pływania (uwaga to ważne, bo będą potrzebne już na pierwszych zajęciach) i czepek oraz klapki (ze względu na higienę). O ewentualnym dodatkowym wyposażeniu typu deska, płetwy będę informował na bieżąco.
Wojciech Biedroń
P.S. Dla zachęty dodaję kilka ujęć z Parku Wodnego oraz basenu olimpijskiego Warszawianka gdzie kilka razy w tygodniu (co najmniej dwa) trenuję. Dodatkowo chcę zaznaczyć, że osoby, które ukończyły kurs złożony z 10 zajęć mają prawo do darmowych konsultacji i doskonalenia pływania również w wodzie. Najlepiej skontaktować się przed zajęciami telefonicznie. Osoby będą musiały tylko wykupić bilet w kasie dla siebie i pojawić się w dniu, w którym prowadzimy zajęcia. Mamy grupę na what's up-ie i osoby które uczestniczą w zajęciach są tam automatycznie dodawane, także będziecie Państwo wiedzieli na bieżąco, kiedy są następne zajęcia. Przewiduję też bezpłatne zajęcia z biegania, które będą też przygotowywać m.in. do zawodów typu: bieg na piątkę, "dychę", półmaraton, a może również maraton. Albo będą zachętą, aby trenować jogging, lub biegi długodystansowe. Realizuję też projekt turystyczny (spacery, trekkingi górskie, wycieczki rowerowe i inne). Proszę o kontakt to podam adres strony gdzie podaję informacje o terminach kolejnych wycieczek.